Szybki Kontakt

SHARP

SHARP MX-M 232 D

SHARP MX-M 232 D

Cena: 0 PLN NETTO

Łatwe w obsłudze i kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie biurowe pomoże dotrzymać tempa, z jakim rozwija się współczesny biznes. Model MX-M232D wyposażony jest w liczne funkcje zwiększające wydajność, które umożliwiają sprawne kopiowanie i drukowanie oraz znakomitej jakości skanowanie w kolorze.

Dzięki zastosowaniu opracowanego przez firmę Sharp języka opisu strony z kompresją (SPLC) prędkości drukowania sięgają maksimum nawet przy bardzo złożonych zadaniach druku. Kopiowanie jest tak samo szybkie, a przydatne funkcje, takie jak elektroniczne sortowanie umożliwiające tworzenie wielu zestawów dokumentów bez konieczności stosowania obszernego pojemnika na wydruki, przyczynią się do zwiększenia produktywności. Opcjonalny jednoprzebiegowy podajnik dokumentów (SPF) umożliwiający automatyczne podawanie jednostronnych oryginałów lub opcjonalny dwustronny jednoprzebiegowy podajnik dokumentów (RSPF) umożliwiający automatyczne podawanie dwustronnych dokumentów znacznie usprawnią proces kopiowania lub skanowania.

Certyfikat Energy Star oraz funkcje podgrzewania i automatycznego wyłączania potwierdzają, że model MX-M232D jest wydajny energetycznie i przyjazny dla środowiska. Wśród wyposażenia opcjonalnego, które pozwalają rozbudowywać urządzenie MX-M232D wraz z rozwojem firmy, należy wymienić moduł skanowania/drukowania sieciowego oraz faks pracujący w systemie Super G3.

  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
  • Prędkość: 23 str./min (w trybie cz.-b.)
  • Pojemność podajników papieru: 600 arkuszy standardowo; 1100 arkuszy maksymalnie
  • Oszczędzający przestrzeń wewnętrzny finiszer
  • Opcjonalna funkcja druku sieciowego
  • Opcjonalny skaner sieciowy
  • Opcjonalny dwustronny podajnik dokumentów i moduł dupleks w standardzie

Szczegółowe dane technicze : tutaj