Zawiesia


Jednym z obszarów działalności naszej firmy - oprócz techniki biurowej - jest sprzedaż zawiesi dźwigowych . W ofercie posiadamy zawiesia poliestrowe , z lin stalowych , łańcuchowe oraz ściągacze transportowe . Proponowane zawiesia poliestrowe wykonane są z komponentów fińskiej firmy INKA , natomiast zawiesia linowe i łańcuchowe powstają we współpracy z czołowymi firmami polskimi i skandynawskimi . Firmy te są czołowymi producentami tego typu wyrobów w Europie . Każdy z oferowanych typów zawiesi posiada określone zalety .I tak zawiesia linowe to przede wszystkim duża odporność na uszkodzenia , zawiesia poliestrowe to uniwerslaność zastosowań oraz wygoda stosowania ( lekkie , odporne na działanie chemikalii ) z kolei zawiesia łańcuchowe to wytrzymałość zawiesi z lin stalowych oraz dodatkowe możliwości w postaci regulacji długości cięgien .Zawiesia łańcuchowe oraz z lin stalowych wykonane są jako jednociągnowe lub wielociągnowe. Natomiast zawiesia poliestrowe wykonane są jako taśmowe, taśmowe z uszami metalowymi, koliste ( obwód zamknięty ) oraz ciągnowe .


Specyfikacja zawiesi poliestrowych :


 • Zawiesia taśmowe podwójne
 • Zawiesia taśmowe z uszami metalowymi
 • Zawiesia koliste
 • Zawiesia ciągnowe

 • Zawiesia łańcuchowe
  Ściągacze taśmowe        Ściągacze taśmowe wykorzystywane są głównie w transporcie ciężarowym do unieruchomienia ładunku na skrzyniach ładunkowych. Wykonane są z taśmy poliestrowej o szerokości 50 mm (35 mm). Najbardziej popularny ściągacz składa się z dwóch części:
  • mechanizm ściągający, 0,3m taśmy,hak
  • oraz 8,5 m taśmy,hak

  Ściągacze posiadają atesty wytrzymałościowe, a mechanizm posiada blokadę przeciw samopoluzowaniu. Ściągacze mogą być również wykorzystywane do unieruchomienia konstrukcji, w pracach ślusarskich i spawalniczych, do krępowania towarów w magazynach itp. Innymi słowy mają wszechstronne zastosowanie.


  W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o  kontakt z naszą firmą:


  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "AIM"

  90-029 ŁÓDŹ ul.NAWROT 114
  Tel.  0-42 674-07-53; 0-42 674-49-79; 0-42 674-87-00
  Fax: 0-42 674-49-79
  E-mail: aim@aim.biz.pl  ;  www.kserokopiarkiaim.pl